O nas

Nasze instalacje są przygotowane indywidualnie pod każdego klienta. Doświadczony zespół ilepaneli.pl dba o rzetelność kalkulacji, terminowość i profesjonalizm. Przekonaj się sam, zapraszamy do kontaktu.

Najlepszą metodą przewidywania przyszłości jest jej tworzenie.

Innowacja, rzetelność i elastyczne podejście do partnetów biznesowych to fundamenty na których budujemy silną marke na rynku instalacji fotowoltaicznych. Świadczymy kompleksową usługę przygotowania projektu, doboru komponentów, zamontowania instalacji fotowoltaicznej oraz załatwienia wszelkich formalności związanych z dofinansowaniem i przyłączeniem instalacji do sieci.

Dlaczego powinieneś wybrać właśnie nas?

 • 1
  Wygoda i szybki montaż

  Dbamy o wysoką dostępność ekip montażowych tak, żeby Twoja instalacja była przyłączona tak szybko jak to tylko możliwe. Jako jedna z niewielu firm oferujemy możliwość doradztwa oraz zakupu fotowoltaiki online, na preferencyjnych warunkach i bez wychodzenia z domu.

 • 2
  Rzetelne podejście do kalkulacji

  Przed podjęciem jakiejkolwiek decyzji przygotujemy dla Ciebie symulacje produkcji energii z potencjalnej instalacji, dzięki czemu odpowiesz sobie na pytanie ile paneli potrzebujesz żeby przestać płacić za prąd. Nasi eksperci przedstawią Ci rzetelne kalkulacje i zobaczysz jak wiele może zmienić Twoja własna elektrownia słoneczna.

 • 3
  Stawiamy na jakość

  Jesteśmy na bieżąco z najnowszymi technologiami w zakresie instalacji fotowoltaicznych. Korzystamy z komponentów które są uznawane za najlepsze na świecie. Udowadniamy naszym klientom, że warto postawić na jakość i cieszyć się długoletnią gwarancją.

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami!

Przygotujemy dla Ciebie bezpłatny projekt z wizualizacją 3D Twojej nieruchomości. Przekonaj się, jakie korzyści przyniesie Ci własna instalacja fotowoltaiczna.
Skontaktuj się z nami