Projekt Instalacji

Najpierw przygotujemy profesjonalny projekt Twojej instalacji. Odpowiemy na pytania gdzie najlepiej zamontować panele oraz jakich komponentów użyć.

Dostarczenie i montaż instalacji

Zamontujemy wzorcowo instalacje na Twoim dachu lub gruncie, zgodnie z ustaleniami poczynionymi podczas etapu projektowania.

Formalności i dotacje

Zajmiemy się w Twoim imieniu wszelkimi formalnościami związanymi z Zakładem Energetycznym oraz pomożemy uzyskać dotacje.

Opłacalność
Bezpieczeństwo
Ekologia
Długa gwarancja
Dotacje
Odpowiedzialność

Instalacja fotowoltaiczna oraz mikroinwertery Enphase

Zestaw: Standard

Najszybszy okres zwrotu z inwestycji. Klasyczny falownik łańcuchowy, będzie doskonałym rozwiązaniem, gdy instalacja posiada odpowiednią ekspozycję względem słońca.

 • Panele Longi Solar 445W – 25 lat gwarancji
 • Falownik Huawei – 10 lat gwarancji
 • Monitoring pracy instalacji

 • Zestaw: Standard
 • Zestaw: Technology

  Bezpieczeństwo i pewność inwestycji. 25 letni okres gwarancji na wszystkie komponenety zapewni spokojny sen przez cały okres inwestycji.

  • Panele Longi Solar 445W – 25 lat gwarancji
  • Mikroinwertery Enphase IQ7+ – 25 lat gwarancji
  • Monitoring na poziomie pojedynczego modułu
  • Możliwość rozbudowy instalacji

 • Zestaw: Technology
 • Zestaw: Premium

  Największa wygoda. Zapewnia dostęp do energii, nawet podczas przerwy w dostawach energii z Zakładu Energetycznego.

  • Wszystko to co w Zestawie Techlogy
  • Magazyn energii Enphase – 10 lat gwarancji

 • Zestaw: Premium
  • Opłacalność

   Obniż swoje rachunki za energię nawet o 95%. Jeżeli nie zdecydujesz się na własną elektrownie, to rachunki za prąd nigdy się nie skończą. Wolisz produkować swój prąd ze słońca czy kupować go od Zakładu Energetycznego? Z fotowoltaiką zaoszczędzisz na energiikilkadziesiąt tysięcy złotych w perspektywie 25 lat.

   Bezpieczeństwo

   Od lat ceny energii nieustannie rosną i wszystko wskazuje na to, że ta tendencja nie będzie się zmieniać. Instalacja fotowoltaiczna pozwala skutecznie zabezpieczyć się przed tymi podwyżkami. Postaw na niezależność.

   Ekologia

   Instalacja o mocy 6 kWp, podczas swojej żywotności jest w stanie ograniczyć emisję CO2 na poziomie 137 ton w okresie 25 lat. Jest to ekwiwalent zasadzenia 2230 drzew. Nie bądź obojętny, gdyż Twoja decyzja ma znaczenie.

   Długa Gwarancja

   Piękno tej technologi tkwi w jej prostocie. Najstarsze panele funkcjonują już 37 lat w Szwajcarii. Dzisiejsza technologia inwerterów pozwala na zapewnienie aż 25 lat gwarancji. Oznacza to, że Twoja inwestycja może być zabezpieczona przez cały okres swojej żywotności. Tobie i Twojej rodzinie pozostaje jedynie korzystać z darmowej, czystej energii.

   Dotacje

   Żyjemy w czasach transformacji energetycznej i rządy robią wszystko, by przekonać obywateli do przejścia na OZE. Aktualnie jako konsument, możesz skorzystać z kilku dotacji. Skontaktuj się z nami, a nasz Specjalista przedstawi dostępne dla Ciebie opcje. Alternatywnie zapraszamy na naszą Platformę Edukacyjną, gdzie dowiesz się z jakich aktualnie dotacji możesz skorzystać.

   Odpowiedzialność

   Przez wiele lat ludzkość korzystała z zasobów naszej planety w sposób niezrównoważony, co doprowadziło nas na skraj przepaści. Jeżeli nie podejmiemy odpowiednich działań, przyszłość kolejnych pokoleń będzie zagrożona. Niezbędna jest społeczna mobilizacja, na wielu frontach. Korzystanie z instalacji fotowoltaicznej ma ogromnie pozytywny wpływ na nasze środowisko. Dołóż swoją ``cegiełkę`` do walki o lepszą przyszłość dla naszych dzieci.

   Co będzie zawierał Twój projekt?

   • Model 3D Twojej nieruchomości
   • Analiza nasłonecznienia
   • Analiza zacienienia
   • Symulacja produkcji instalacji
   • Analiza korzyści finansowych
   • Analiza korzyści środowiskowych

    

   Instalacja fotowoltaiczna, mikroinwertery Enphase

   Zawsze stawiamy na najwyższą jakość, ponieważ naszym głównym celem jest przede wszystkim Twoje zadowolenie. To nie wszystko. W trosce o Twoje bezpieczeństwo korzystamy wyłącznie z najlepszych rozwiązań na rynku. Wykorzystywane przez nas mikroinwertery Enphase nieprzypadkowo otrzymują tak pochlebne recenzje specjalistów. Mikroinwertery służą do zmiany prądu stałego na zmienny. Budowa oferowanych przez nas urządzeń sprawia, że w jednym punkcie nigdy nie skupia się wysokie napięcie, dzięki czemu nie może dojść do przegrzania. Nie są w stanie stworzyć łuku elektrycznego, ani nikogo porazić. To nie wszystko, ponieważ instalacja fotowoltaiczna Enphase jest w stanie działać bardzo efektywnie, a jednocześnie niweluje ryzyko powstania pożaru.

   Jako ciekawostkę można dodać, że mikroinwertery Enphase spełniają wiele rygorystycznych norm, gdyż w USA często są wykorzystywane na dachach szkół oraz przedszkoli. Nieprzypadkowo ocenia się je jako najbardziej zaawansowane technologicznie na rynku.

   Instalacje oparte na mikroinwerterach Enphase są nie tylko bardzo efektywne i bezpieczne dla użytkowników, ale także mają bardzo atrakcyjny stosunek ceny do prezentowanej jakości. Z tego powodu serdecznie polecamy i zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Jesteśmy przekonani, że uda nam się stworzyć idealny projekt i instalację dla Twojego domu lub firmy.

   Chcesz wiedzieć jak to będzie wyglądać w Twoim przypadku? Skontaktuj się z nami!

   Na podstawie zebranych informacji, przygotujemy dla Ciebie bezpłatny, indywidualny projekt instalacji fotowoltaicznej. Wykonaj pierwszy krok w stronę niezależności energetycznej.