Farma Fotowoltaiczna

Zarabiaj na zielonej energii

Pasywny i stabilny dochód na długie lata. Pozwól słońcu pomnożyć Twój kapitał.

Posiadam ziemię pod farmę.

Farmy fotowoltaiczne to rozwiązanie, które może zamienić nieużytki rolne w dodatkową formę generowania pieniędzy. Posiadasz ziemię orną o klasie gruntu od IV do VI?

Zastanawiałeś się, co mógłbyś zrobić, żeby ją odpowiednio wykorzystać? Możesz ją wydzierżawić pod farmę fotowoltaiczną, co zagwarantuje pewny i stabilny zysk na długie lata.

Farma o mocy 1MW zajmuje powierzchnie ok. 2ha i pozwoli Ci zarobić na dzierżawie od kilkudziesięciu do kilkuset tysięcy złotych w perspektywie 15 lat. Skontaktuj się z nami, by dowiedzieć się czy Twoja ziemia może zarabiać dla Ciebie.

Chciałbym zainwestować w farmę.

Nie posiadasz własnej ziemi? Nic straconego. Posiadamy w swoim portfolio wiele lokalizacji w które możesz zainwestować. Jako inwestor możesz zarobić na dwóch etapach.

Pierwszym z nich jest przygotowanie projektu farmy fotowoltaicznej. Gotowy projekt ma dużą rynkową wartość, co pozwala Inwestorowi zarobić na jego przygotowaniu lub pozwala na wybudowanie własnej elektrowni.

Drugim etapem jest realizacja farmy fotowoltaicznej. Jest to bardzo bezpieczna i stabilna inwestycja. Inwestor zarabia na sprzedaży energii Państwu lub prywatnym odbiorcom, dzięki czemu zyskuje bezpieczny, pasywny dochód na wiele lat, bez zaangażowania swojego czasu.

Stabilny, pasywny dochód
Bezpieczna inwestycja
Zarabiaj przez przynajmniej 15 lat
Dotacje na poziomie 80%
Sprawdzone rozwiązania
Zielona Energia

Dostępne Projekty

Wybierz jedną z lokalizacji i wybuduj swoją własną elektrownie fotowoltaiczną, która zapewni Ci stały, pasywny dochód na lata.

Odwiedź naszą platformę edukacyjną i dowiedz się więcej na temat inwestowania w farmę fotowoltaiczną

Platforma Edukacyjna

Zostaw zgłoszenie

Skontaktuj się z nami, a przeprowadzimy Cię przez cały proces.

    Mam ziemię pod farmę fotowoltaiczną
    Chcę zainwestować w farmę fotowoltaiczną
    Chcę sprzedać projekt farmy fotowoltaicznej